Dystrybucja pokryć dachowych

O firmie

O NAS

FHU SYLDOM Sylwia Bednarczyk jest firmą handlowo-usługową zajmującą się dystrybucja pokryć dachowych i okien PCV.

Od momentu zaistnienia na rynku wychodzimy naprzeciw naszemu klientowi starając się zapewnić mu kompleksową obsługę, poczynając od doradztwa technicznego, przez pomoc w doborze najwłaściwszego pokrycia dachowego, usługę wstępnego kosztorysowania dachu, a kończąc na terminowym dostarczeniu materiału na miejsce budowy.

Blachodachówki, trapezy, dachówki, folie, rynny, okna dachowe to nasza specjalność. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby największych a zarazem najlepszych producentów w Europie i na świecie, dostępnych na polskim rynku budowlanym.

Współpracujący z nami producenci oferują wyroby, które odpowiadają polskim i europejskim normom, oraz udzielają na nie wieloletnich gwarancji. Materiały te są z powodzeniem stosowane w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, a także przemysłowym. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom naszych klientów oraz nowoczesnym technologiom stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty w branży pokryć dachowych.

Nasza firma współpracuje z firmami dekarskimi mającymi bardzo duże doświadczenie i wspaniałe referencje. Wykonawcy posiadają certyfikaty z ukończonych szkoleń wiodących na rynku producentów materiałów pokryciowych.

Budujemy zadowolenie klienta poprzez wysoką jakość naszych usług, wartość oferowanych produktów, a także rzetelną obsługę. Naszym celem jest nie tylko najlepszy, ale wyjątkowy poziom obsługi klienta.

Zapraszamy do współpracy!