Dystrybucja pokryć dachowych

Kroll

KROLL Polska jest producentem stalowych pokryć dachowych nowej generacji. W naszej ofercie znajdują się doskonałej jakości blachy dachówkowe i trapezowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria wykonywane w wymiarach standardowych, lub indywidualnie, na życzenie klienta. Oferujemy blachy marki Corus w powłoce poliester połysk i poliester mat, blachy z powłoką Colorcoat HPS200® z 30 letnią Gwarancją Confidex®, oraz blachy z powłoką Colorcoat Prisma® z 25 letnią gwarancją. Uzupełnieniem oferty są produkty z powłoką cynkową i aluzynkową.

KROLL Polska to również profesjonalna sieć sprzedaży dedykowana tym z Państwa którzy noszą się z zamiarem zakupu pokrycia dachowego. Dlatego stworzyliśmy kompleksową ofertę w zakresie pokryć dachowych, obejmującą: dachówki ceramiczne, betonowe, bitumiczne, systemy rynnowe, okna dachowe, folie i wiele, wiele innych artykułów potrzebnych na dachu. Profesjonalni doradcy pomogą wybrać optymalne rozwiązanie.

 

Blachodachówki

Blachodachówka jest pokryciem dachowym spełniającym wysokie wymagania estetyczne. Jej zaletą jest mały ciężar, nie wymaga wzmocnienia konstrukcji dachu, jak w przypadku pokryć ceramicznych lub betonowych. Kolejnym jej atutem jest elegancja, trwałość materiału, przy jednocześnie niskiej cenie.

Wszystkie blachodachówki z rodziny KROLL posiadają podwójny rowek kapilarny. Jest to specjalne, podwójne przetłoczenie w miejscu zakładki, którego głównym zadaniem jest uszczelnienie miejsc łączenia arkuszy oraz usztywnienie profilu. Dzięki tak zaprojektowanej zakładce nawet silny wiatr nie jest wstanie przecisnąć przez złączenie arkuszy wody lub śniegu do wnętrza dachu.

 

Trapezy

Blacha trapezowa charakteryzuje się wytrzymałością i ekonomicznością zastosowania. Uniwersalny profil przeznaczony jest do krycia powierzchni dachowych oraz elewacyjnych. Znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie przemysłowym i ogólnym, przy remontach i ocieplaniu budynków. Stanowi optymalny materiał stosowany w montażu ścian i dachów.

Wszystkie trapezy z rodziny KROLL posiadają rowek kapilarny. Jest to specjalne, przetłoczenie w miejscu zakładki, którego głównym zadaniem jest uszczelnienie miejsc łączenia arkuszy oraz usztywnienie profilu. Dzięki tak zaprojektowanej zakładce nawet silny wiatr nie jest wstanie przecisnąć przez złączenie arkuszy wody lub śniegu do wnętrza dachu.

 

KROLL TK-7

Trapez TK-7 jest najniższym trapezem oferowanym przez naszą firmę, znajduje swoje zastosowanie głównie w pracach wykończeniowych jako wszelkiego rodzaju podbitki, lub okładzina kominów, jaskółek itp. Głównym atutem tego trapezu jest szerokość krycia która wynosi 1160mm oraz walory estetyczne Trapez TK7 wykonujemy w profilu dachowym i elewacyjnym, w powłokach poliester standard oraz pladur.

 

KROLL TK-18

Trapez TK-18 [economic], to przede wszystkim maksimum wydajności z zachowaniem optymalnej ekonomii inwestycji. Dzięki specjalnie zaprojektowanej budowie otrzymują Państwo bardzo wydajny trapez o szerokości krycia 1128mm mający szerokie zastosowanie w budownictwie indywidualnym jak i przemysłowym. Trapez TK-18 wykonujemy w profilu dachowym i elewacyjnym, w powłokach ocynk, aluzink, poliester standard, pladur oraz HPS200. Trapez TK-18 polecamy wszędzie tam gdzie priorytetem jest ekonomia inwestycji.

 

KROLL TKR-18

Trapez TKR-18 charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania oraz dużą sztywnością. Doskonale nadaje się do zastosowań w budownictwie indywidualnym zarówno w profilu dachowym jak i elewacyjnym. Z powodzeniem może służyć jako okładzina ścienna lub element ogrodzenia. Dostępny w powłokach: ocynk, aluzink, poliester standard, pladur oraz HPS200.

 

KROLL TKR-35

Trapez TKR-35 wykorzystywany jest głównie do krycia połaci dachowych w budynkach o charakterze przemysłowym, użytkowym, handlowym oraz jako okładzina dachowa i ścienna w lekkich konstrukcjach stalowych. Dzięki wysokiemu przetłoczeniu uzyskuje dużą sztywność profilu i odporność na obciążenia związane z naporem na połać wiatru i śniegu. Produkt dostępny w profilu dachowym i elewacyjnym. Doskonale nadaje się jako okładzina ścienna z możliwością ocieplenia. Dostępny w powłokach ocynk, aluzink, poliester standard, pladur oraz HPS200.

 

Obróbki blacharskie

Obróbki blacharskie spełniają rolę uszczelniająco-wykończeniową i podnoszą walory estetyczne dachu. Wykonywane są z blachy płaskiej powlekanej (najczęściej w tym samym kolorze co pokrycie). Istnieje wiele rozwiązań wykończeń, ich wygląd oraz wymiary są w głównej mierze uzależnione od kształtu i specyfikacji dachu. Zaprezentowane obróbki dostępne są w wymiarach standardowych. Dostępne profile wykonane są z blach powlekanych i ocynkowanych o długości 1,9 m i grubości 0,5 mm.