Dystrybucja pokryć dachowych

Finish Profiles

Finish Profiles Sp. z o.o. producent blachodachówki i blach trapezowych, działa aktywnie na rynku materiałów budowlanych od 1994r.
Od samego początku zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Pułapinie Nowej (powiat Grodzisk Mazowiecki). Tu także znajduje się główny magazyn i centrala Finish Profiles Sp. z o.o.

Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę handlową, rozszerzając listę dostawców surowców przeznaczonych do naszej produkcji. Obecnie współpracujemy między innymi z hutami SSAB - Szwecja, Arcelor-Mittal - Niemcy, Corus - Wielka Brytania.

Blachodachówka Cesar Blachodachówka Finishdak

 

 

 

Blachodachówka Kingstile Gąsior dachowy

 

 

Jednym z niezbędnych elementów do wykończenia pokrycia dachowego jest gąsior dachowy, który montujemy na kalenicy dachu.

Firma Finish Profiles oferuje gąsiory baryłkowe duże i małe , stosowane w zależności od wielkości dachu i upodobań klienta

 

Parametry gąsiorów:

  • Długość całkowita: 1,99 m;
  • Długość krycia: 1,93 m;
  • Szerokość: duży 29 cm oraz mały 24 cm.

Blacha Płaska


Standardowy arkusz blachy płaskiej ma wymiar 1,25 x 2 m i cięty jest z blachy z kręgu z tych samych surowców co materiał podstawowy – blachodachówka czy blachy trapezowe. Istnieje możliwość przycinania blach na dowolną długość (z przeznaczeniem np. na parapety)

Blacha płaska dostarczana jest razem z blachą dachową lub na osobnej palecie.

Istnieje możliwość foliowania blach płaskich za dodatkową opłatą.

Uwaga:

  • unikać przechowywania foliowanej blachy płaskiej na słońcu;
  • folię należy usunąć niezwłocznie po zamontowaniu;
  • w przypadku zastosowania w celu wykonania parapetów, wskazana jest specjalna folia o zwiększonej odporności na czynniki atmosferyczne.

 

 

TRAPEZ T18/8

TRAPEZ T35/5