Dystrybucja pokryć dachowych

Blachotrapez

W 1970 roku powstała firma dekarska założona przez Jana i Teresę Luberda.
Wykonując krycie dachów, montaż rynien i obróbek wykonywanych we własnym warsztacie nieustannie rozwijała się powiększając liczbę zatrudnionych pracowników. Dzięki pracowitości, wytrwałości i góralskiej zawziętości zdobyli doświadczenie i wiedzę, która pozwoliła rozwinąć swoją firmę, dając zatrudnienie wielu mieszkańcom okolicy. W tym kształcie pracowała do 1990r. Wtedy to wychodząc na przeciw potrzebom rynku stała się firmą produkcyjno – handlową, której kontynuacją jest jej obecny wygląd.

Dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu w branży pokryć dachowych nieustannie wprowadzała nowe i nowoczesne technologie oraz nowe materiały i surowce (np. alucynk - jako pierwsi w Polsce ).

Jako pierwszy powstał zakład produkcyjny w Rabce-Ponicach. Kolejno powstawały zakłady produkcyjne w Rabce­-Zaborni, w Żywcu-Pietrzykowicach i ostatnio w Warszawie-Sękocinie.

Blachodachówka

Linie produktowe dachówek blaszanych DIAMENT Plus, KINGAS, KINGAS Plus, JOKER i JOKER Plus są produktami wysokiej jakości, przeznaczonymi dla obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej.

 

Blacha Trapezowa

Linie produktowe blach trapezowych T-8, T-14, T-18, T-20, T-35, T-50, T-55, to produkty które charakteryzuje prosta, bardziej wyrazista forma.