Dystrybucja pokryć dachowych

Blach-pol

Blach-pol

ESKA

Blachodachówka ESKA produkowana jest z najwyższej jakości blach stalowych, cynkowanych ogniowo i powlekanych lakierami podkładowymi oraz warstwą dekoracyjną w połysku lub matową. Dzięki wysokiemu przetłoczeniu i zastosowaniu ciekawej kolorystyki ESKA nawiązuje wyglądem do tradycyjnych pokryć ceramicznych. Blachodachówka ESKA dzięki łatwości montażu cieszy się dużym uznaniem wśród wykonawców pokryć dachowych.

DANE TECHNICZNE:

szerokość całkowita: 1200 mm
szerokość krycia: 1130 mm
wysokość przetłoczenia profilu dachówki: 18 mm
długość modułu dachówki: 350 mm
grubość blachy: 0,5 mm.

 

PRIMA

Blachodachówka PRIMA doskonale się układa. Arkusze precyzyjnie pokrywają połać dachu zapewniając szczelność i estetykę wykonania. Poprzez dokładność składania i maksymalną efektywność krycia (1,13m) PRIMA cieszy się uznaniem wśród wykonawców pokryć dachowych, oraz klientów dla których jest to wysoce opłacalne.

 

DANE TECHNICZNE:

szerokość całkowita: 1190 mm
szerokość efektywnego krycia: 1130 mm
wysokość przetłoczenia profilu dachówki: 18,00 mm
długość modułu dachówki: 350 mm (PLUS: 400 mm)
grubość blachy: 0,50 mm

TRAPEZ T-8

Trapez T-8 jest najniższym trapezem oferowanym przez naszą firmę, znajduje swoje zastosowanie głównie w pracach wykończeniowych jako wszelkiego rodzaju podbitki, lub okładziny kominów, jaskółek itp. Głównym atutem tego trapezu jest szerokość krycia która wynosi 1160 mm oraz walory estetyczne. Trapez T-8 wykonujemy w profilu dachowym i elewacyjnym, w powłokach poliester standard i poliester mat, aluzynk i ocynk.

 

DANE TECHNICZNE:

szerokość całkowita: 1195 mm
szerokość efektywnego krycia: 1160 mm
grubość blachy: 0,50 mm

 

Trapez T-14

Trapez T-14 to przede wszystkim maksimum wydajności z zachowaniem optymalnej ekonomii inwestycji. Dzięki specjalnie zaprojektowanej budowie otrzymują Państwo bardzo wydajny trapez o szerokości krycia 1120 mm mający szerokie zastosowanie w budownictwie indywidualnym jak i przemysłowym. Trapez T-14 wykonujemy w profilu dachowym i elewacyjnym, w powłokach ocynk, aluzynk, poliester połysk i mat. Trapez T-14 polecamy wszędzie tam gdzie priorytetem jest ekonomia inwestycji.

 

DANE TECHNICZNE:

szerokość całkowita: 1165 mm
szerokość efektywnego krycia: 1120 mm
grubość blachy: 0,50 mm

Trapez T-18

Trapez T-18 nadaje się m. in. na pokrywanie dowolnych połaci dachowych domów rodzinnych gwarantując absolutną szczelność oraz estetykę wyglądu. Szerokość krycia T-18 wynosi 1120 mm. Cechą charakterystyczną trapezu T-18 jest jego symetryczność, która pozwala na ekonomiczne wykorzystanie każdego arkusza.

DANE TECHNICZNE:

szerokość całkowita: 1155 mm
szerokość efektywnego krycia: 1120 mm
grubość blachy: 0,50 mm

Trapez T-35