Dystrybucja pokryć dachowych

Soudal

Produkty dekarskie SOUDAL

Gama gotowych do użycia, łatwych w aplikacji produktów przeznaczonych do dachów i ścian - uszczelnień, napraw i montażu pokryć dachowych bitumicznych, z blach i wszelkiego rodzaju dachówek; rynien i obróbek dekarskich; czyszczenia i impregnacji murów.

 

Plastyczno-elastyczny uszczelniacz na bazie emulsji akrylowych, zawierający rozpuszczalnik. Jest klarowny i całkowicie przezroczysty. Doskonała przyczepność do wielu powierzchni stosowanych w budownictwie, np. papy, asfaltu, betonu, ceramiki, metalu, szkła, kamienia, drewna i tworzyw sztucznych.

 

 

 

Jednoskładnikowy klej uszczelniacz na bazie MS Polymer® o doskonałej przyczepności do pokryć dachowych, w tym do blach ocynkowanych i lakierowanych, dachówki ceramicznej oraz większości podłoży budowlanych, również wilgotnych

 

 

 

Samowulkanizująca taśma aluminiowa z lepiszczem bitumicznym o doskonałej przyczepności do większości materiałów budowlanych. Odporna na wodę, wilgoć, wpływy atmosferyczne i promienie UV. Pozwala na natychmiastowe uszczelnienie obróbek dekarskich, masztów, anten i wyłazów dachowych.